Last Name First Name MLB ARBA Class Contract Salary
AKIYAMA Shogo CIN BAL FA 40
ALEXANDER Tyler DET BAL B2 220
ALMORA Albert NYM BAL FA 40
AMADOR Adael COL BAL E 40
ARANDA Jonathan TB BAL E 40
BASSITT Chris OAK BAL B4 260
BATTENFIELD Peyton CLE BAL E 40
BERRIOS Jose TOR BAL B6 300
BISHOP Hunter SF BAL E 40
BOYD Matt DET BAL C 400 B2
CALHOUN Willie TEX BAL B1 200
CANHA Mark NYM BAL B3 240
CLASE Emmanuel CLE BAL B1 200
DE JESUS Alex LAD BAL E 40
DOBINAK Randy MIN BAL FA 40
DUBON Mauricio SF BAL C 125 B1
DUNHURST Hayden Mississippi BAL E 40
FLETCHER David LAA BAL B4 260
GARCIA Luis PHI BAL E 40
GARRETT Braxton MIA BAL W 40
GLASNOW Tyler TB BAL B4 2x4 260
GRAY Jon TEX BAL C 900 B5
GREEN Chad NYY BAL B5 280
GREENE Isaiah CLE BAL E 40
GURRIEL Lourdes Jr. TOR BAL B3 2x3 240
HAMPSON Garrett COL BAL B3 240
HASKIN Hudson BAL BAL E 40
HEAD Hudson PIT BAL E 40
HERRERA Odubel PHI BAL B1 200
HERZ D.J. CHC BAL E 40
HOESE Kody LAD BAL E 40
JOE Connor COL BAL B1 200
JONES Brock Stanford BAL E 40
MAYO Colby BAL BAL E 40
MEANS John BAL BAL B3 240
MOREL Christopher CHC BAL E 40
NOEL Jhonkensy CLE BAL E 40
OLSON Matthew OAK BAL B2 4x4 220
PUASON Robert OAK BAL E 40
REYES Victor DET BAL C 300 B2
RODRIGUEZ Joely NYY BAL C 125 B1
RODRIGUEZ Luis LAD BAL E 40
ROMERO Tommy TB BAL W 40
SHENTON Austin SEA BAL E 40
STAUMONT Josh KC BAL B2 220
STRIPLING Ross TOR BAL B1 200
SUAREZ Eugenio CIN BAL C 550 B5
TANNER Logan Miss State BAL E 40
THEN Juan SEA BAL E 40
TORRENS Luis SEA BAL B2 220
TREVINO Jose TEX BAL C 150 B1
TURNER Trea LAD BAL A1 1x4 400
VAN EYK C. J. TOR BAL E 40
VERLANDER Justin HOU BAL E 40
WATSON Tony SF BAL B2 220
WENDZEL Davis TEX BAL E 40
WOOD Alex CIN BAL B1 200
ABREU Jose CHW BRK A1 2x2 400
ACOSTA Maximo TEX BRK E 40
ALCANTARA Sandy MIA BRK B4 1x3 260
ALMONTE Ariel CIN BRK E 40
ALZOLAY Adbert CHC BRK B2 220
ARIAS Gabriel CLE BRK E 40
BAEZ Joshua STL BRK E 40
BASALLO Samuel BAL BRK E 40
CHIVILLI Hendry DR BRK E 40
CLASE Jonatan SEA BRK E 40
DEGROM Jake NYM BRK C 1700 A1 2x2
DIAZ Joel NYM BRK E 40
DIFO Wilmer PIT BRK W 40
DONALDSON Josh MIN BRK C 700 B5
EOVALDI Nathan BOS BRK B2 220
ESCOBAR Alcides WAS BRK B1 200
FLORIAL Estevan NYY BRK E 40
GAMEL Ben MIL BRK B1 200
GOMEZ Antonio NYY BRK E 40
GRAY Joe MIL BRK E 40
GRISHAM Trent SD BRK B3 240
GSELLMAN Robert NYM BRK C 125 B1
HADER Josh MIL BRK B3 3x4 240
HEAD Louis TB BRK B1 200
HERNANDEZ Yadiel WSN BRK FA 120
INCIARTE Ender ATL BRK FA 40
JIMENEZ Gilberto BOS BRK E 40
JUAN Simon DR BRK E 40
KERSHAW Clayton LAD BRK A3 1x2 500
LOFTIN Nick KC BRK E 40
LOWRIE Jed OAK BRK FA 60
MEDINA Luis MIL BRK E 40
MEJIA Francisco SD BRK B1 4x4 200
MINTER AJ ATL BRK B2 220
MONDESI Adalberto KC BRK B6 300
MORALES Francisco PHI BRK E 40
MORTON Charlie ATL BRK B2 220
MOZZICATO Frank KC BRK E 40
MUSGROVE Joe PIT BRK B7 320
MYERS Wil SD BRK C 390 B2
NETO Zach Campbell BRK E 40
NUNEZ Renato BAL BRK FA 40
ODOR Rougned TEX BRK C 150 B1
OLIVARES Edward KC BRK C 150 B1
RAMIREZ Alexander LAA BRK E 40
RAMIREZ Alexander NYM BRK E 40
ROBLES Victor WAS BRK B1 4x4 200
ROJAS Miguel MIA BRK B6 300
RUTSCHMAN Adley BAL BRK E 40
SCHERZER Max WAS BRK C 1700 A1 2x2
SCHWINDEL Frank CHC BRK B1 200
SIANI Sammy PIT BRK E 40
SMITH Will LAD BRK B2 2x3 220
SULSER Cole BAL BRK FA 600
TROUT Mike LAA BRK A8 2x3 750
VIERLING Matt PHI BRK W 40
WHITE Lonnie PIT BRK E 40
WITTGREN Nick CLE BRK C 125 B1
ZIEGLER Calvin NYM BRK E 40
ACUNA Luisangel TEX CMD E 40
ACUNA Ronald ATL CMD B1 4x4 200
ADOLFO Micker CHW CMD E 40
ANDERSON Nick TB CMD E 40
ARENADO Nolan STL CMD A5 2x4 600
BAEZ Javier DET CMD B5 280
BALLESTEROS Moises CHC CMD E 40
BAZ Shane TB CMD E 40
BELL Josh WAS CMD B6 300
BONILLA Enmanuel DR CMD E 40
BRADLEY Bobby CLE CMD B1 200
BURNS Tanner CLE CMD E 40
CAHILL Trevor PIT CMD W 40
CHAFIN Andrew* OAK CMD B1 200
CHAPMAN Aroldys NYY CMD C 500 B5
CHARGOIS JT TB CMD B1 200
COLE Deion Jr High CMD E 40
CRUZ Armando WAS CMD E 40
CRUZ Nelson TB CMD B7 320
D'ARNAUD Travis ATL CMD B3 240
ESPINAL Jeferson ARZ CMD E 40
FABIAN Judson U Florida CMD E 40
GALIZ Jesus LAD CMD E 40
GALLARDO Richard CHC CMD E 40
GALLO Joey NYY CMD B5 280
GOLDSCHMIDT Paul STL CMD B11 400
GREENE Riley DET CMD E 40
GUERRA Deolis OAK CMD W 40
HENDRIKS Liam CHW CMD B3 240
HERNANDEZ Cristian CHC CMD E 40
JAVIER Wander MIN CMD E 40
JORGE Dyan Cuba CMD E 40
LOUP Aaron NYM CMD B1 200
MACHADO Manny SD CMD A5 2x4 600
MARQUEZ German COL CMD B5 280
MAYEA Brandon Cuba CMD E 40
MAYERS Mike LAA CMD B2 220
MOORE Robert U Arkansas CMD E 40
MORONTA Reyes SF CMD E 40
NAYLOR Noah ("Bo") CLE CMD E 40
PLANEZ Alexfri CLE CMD E 40
POMARES Jairo SF CMD E 40
PRECIADO Reginald CHC CMD E 40
RALEY Brooks TB CMD C 125 B1
RUIZ Jose CHW CMD W 40
SADLER Casey SEA CMD B1 200
SALAS Ethan Venezuela CMD E 40
SANCHEZ Gary NYY CMD B6 300
SANTANA Cristian DET CMD E 40
SANTANA Edgar ATL CMD W 40
SCHOOP Jonathan DET CMD B6 300
SEAGER Corey TEX CMD B4 4x4 260
SOLER Jorge ATL CMD B5 280
STALLINGS Jacob MIA CMD B5 280
SYNDERGAARD Noah LAA CMD E 40
THOMAS Alek ARZ CMD E 40
URIAS Julio LAD CMD B3 240
WALTON TayShaun High School CMD E 40
WOODRUFF Brandon MIL CMD B5 280
YELICH Christian MIA CMD A1 3x4 400
ABEL Mick PHI DAV E 40
ADRIANZA Ehire ATL DAV FA 100
ALTUVE Jose HOU DAV B5 280
BARBER Colin HOU DAV E 40
BARNES Matt BOS DAV B1 200
BART Joey SF DAV B1 2x4 200
BELTRE Manuel TOR DAV E 40
BLACKMON Charlie COL DAV C 290 B2
BOXBERGER Brad MIL DAV B1 200
BRAULT Steven PIT DAV C 125 B1
BUMMER Aaron CHW DAV B2 220
BUSH Ky LAA DAV E 40
CANDELARIO Jeimer DET DAV B5 1x4 280
CIMBER Adam TOR DAV B2 220
CIVALE Aaron CLE DAV B2 2x4 220
DAVIS Brennen CHC DAV E 40
DOMINGUEZ Seranthony PHI DAV E 40
ESTEVEZ Carlos COL DAV FA 60
FOLTYNEWICKZ Michael TEX DAV C 310 B2
FREEMAN Tyler CLE DAV E 40
GALLAGHER Cam KC DAV C 150 B1
GONZALEZ Erik PIT DAV C 125 B1
GORMAN Nolan STL DAV E 40
GRICHUK Randal TOR DAV B3 3x3 240
GUERRERO Vlad Jr. TOR DAV B1 3x4 200
HENDERSON Gunnar BAL DAV E 40
HENRY Cole WAS DAV E 40
HOLCOMB Braden High School DAV E 40
HOUSER Adrian MIL DAV B2 220
JAVIER Cristian HOU DAV B2 220
MALDONADO Martin HOU DAV C 380 B2
MARGOT Manuel TB DAV B5 280
MARTIN Brett TEX DAV B2 220
MCCORMICK Chas HOU DAV B1 200
MERCEDES Yasser DR DAV E 40
MINAYA Juan MIN DAV W 40
MITCHELL Garrett MIL DAV E 40
MURPHY Tom SEA DAV B1 200
NERIS Hector PHI DAV B2 220
OSORIO Javier Venezuela DAV W 40
PALLETTE Peyton U Arkansas DAV E 40
PERAZA Oswald NYY DAV E 40
ROGERS Jake DET DAV C 210 B2
ROSARIO Amed CLE DAV B2 4x4 220
RUTLEDGE Jackson WAS DAV E 40
SANDERS Will S Carolina DAV E 40
SEGURA Jean PHI DAV B5 280
SINGER Brady KC DAV B1 2x4 200
SMYLY Drew ATL DAV C 330 B2
STRICKLAND Hunter MIL DAV W 40
SUSAC Daniel U Arizona DAV E 40
SUZUKI Kurt LAA DAV C 150 B1
TATE Dillon BAL DAV FA 200
THOMPSON Zack STL DAV E 40
TUCKER Cole PIT DAV B2 2x4 220
WESNECKI Hayden NYY DAV E 40
YORKE Nick BOS DAV E 40
ANDERSON Tyler SF DGG B2 220
ANTONE Tejay CIN DGG B2 1x4 220
ARCIA Orlando MIL DGG C 150 B1
BADDOO Akil DET DGG B1 1x4 200
BALL Bryce ATL DGG E 40
BARRIA Jaime LAA DGG C 125 B1
BOHM Alec PHI DGG B2 1x4 220
BURDICK Peyton MIA DGG E 40
CAGLIANONE Jac High School DGG E 40
CANDELERIO Wilmin KC DGG E 40
CANNING Griffin LAA DGG B3 240
CANTERINO Matt MIN DGG E 40
CARTER Evan TEX DGG E 40
CROWE Wil WAS DGG B1 200
DAVIDSON Logan OAK DGG E 40
DE LA CRUZ Elly CIN DGG E 40
DECKER Nick BOS DGG E 40
DEJONG Paul STL DGG B5 1x2 280
FAEDO Alex DET DGG E 40
FELTMAN Durbin BOS DGG E 40
FLORO Dylan LAD DGG B2 1x3 220
GALLEN Zac ARZ DGG B3 1x4 240
GAUSMAN Kevin SF DGG B3 1x4 240
HALTER Colby U Florida DGG E 40
HAYS Austin BAL DGG B3 1X3 240
HERNANDEZ Enrique BOS DGG B3 1x3 240
JEFFERS Ryan MIN DGG B2 1x2 220
KIRK Alejandro TOR DGG B2 1x4 220
LEON Sandy MIA DGG FA 100
LOWTHER Zac BAL DGG B1 200
MACE Tommy U Florida DGG E 40
MACHADO Estiven TOR DGG E 40
MARTINEZ Orelvis TOR DGG E 40
MENDICK Danny CHW DGG C 125 B1
MILLER Noah MIN DGG E 40
MULLER Kyle ATL DGG B1 1x4 200
NEIDERT Nick MIA DGG B1 200
NORRIS Liam ARZ DGG E 40
ORNELAS Tirso SD DGG E 40
OVIEDO Johan STL DGG B2 220
OVIEDO Luis PIT DGG B1 200
PARK Hoy PIT DGG W 40
PRATTO Nick KC DGG E 40
REYES Franmil CLE DGG B4 1x4 260
ROBERTSON Daniel MIL DGG C 150 B1
ROMANO Jordan TOR DGG B2 1x4 220
SANDS Cole MIN DGG E 40
SCHWELLENBACH Spencer ATL DGG E 40
SWAGGERTY Travis PIT DGG E 40
VANMETER Josh ARZ DGG C 125 B1
VASQUEZ Willy TB DGG E 40
WALKER Christian ARZ DGG C 150 B1
WALLNER Matt MIN DGG E 40
WHITE Owen TEX DGG E 40
WHITLOCK Garrett BOS DGG B1 1x4 200
WIEMER Joey MIL DGG E 40
WILLIAMS Carson TB DGG E 40
WINDER Josh MIN DGG E 40
WINN Masyn STL DGG E 40
YARBROUGH Ryan TB DGG B4 260
ABREU Bryan HOU EGR B1 200
ALCANTARA Sergio CHC EGR FA 50
ALVARADO Jose PHI EGR C 125 B1
ANDERSON Brett MIL EGR B3 240
ANDUJAR Miguel NYY EGR C 150 B1
ARIAS Rodrick DR EGR E 40
BAILEY Patrick SF EGR E 40
BENDER Anthony MIA EGR B1 200
BRADLEY Archie PHI EGR FA 150
BUELVAS Brayan OAK EGR E 40
CASTRO Willi DET EGR B3 240
CAVALLI Cade WAS EGR E 40
CELESTINO Gilberto MIN EGR FA 70
CREWS Dylan LSU EGR E 40
CROSS Gavin Virginia Tech EGR E 40
DALBEC Bobby BOS EGR B2 220
DETMERS Reid WAS EGR E 40
DINGLER Dillon DET EGR E 40
DUFFEY Tyler MIN EGR C 210 B2
DURAN Ezequiel TEX EGR E 40
FUNKHOUSER Kyle DET EGR FA 230
GARCIA Luis HOU EGR B2 220
GONZALEZ Jacob Ole Miss EGR E 40
GROSHANS Jordan TOR EGR E 40
GROVE Michael LAD EGR E 40
HANCOCK Emerson SEA EGR E 40
HARRISON Josh PHI EGR B2 220
HERNANDEZ Elieser MIA EGR B2 220
HILL Tim SD EGR FA 70
JAMESON Drey ARZ EGR E 40
KEMP Tony OAK EGR B2 220
KNIZNER Andrew STL EGR B1 200
LAUREANO Ramon OAK EGR B4 260
LONG Shed SEA EGR C 150 B1
LUZARDO Jesus MIA EGR B2 220
MEGILL Tylor NYM EGR B1 200
MEJIA Jonathan DR EGR E 40
MONCADA Yoan CHW EGR B5 280
MONTES Lazaro Cuba EGR E 40
MURPHY Sean OAK EGR B3 240
NELSON Ryne ARZ EGR E 40
OBER Bailey MIN EGR B1 200
PARIS Kyren LAA EGR E 40
PEGUERO Liover PIT EGR E 40
PEREZ Martin BOS EGR B3 240
PRIESTER Quinn PIT EGR E 40
RAMIREZ Harold CHC EGR B1 200
ROCCHIO Brayan CLE EGR E 40
SAVINO Nate U Virginia EGR E 40
SOTO Gregory DET EGR B2 220
STOUDT Levi SEA EGR E 40
SUAREZ Jose LAA EGR B1 200
SUSANA Jarlin DR EGR E 40
TORO Abraham SEA EGR B2 220
TURNBULL Spencer DET EGR B3 240
VAVRA Terrin BAL EGR E 40
VILADE Ryan COL EGR E 40
WALSTON Blake ARZ EGR E 40
WARD Taylor LAA EGR B1 200
WHITE Eli TEX EGR FA 40
AVILA Alex WAS GAL C 350 B2
BRASIER Ryan BOS GAL E 40
CABRERA Genesis STL GAL B2 220
CANNON Jonathan U Georgia GAL E 40
CARRASCO Carlos NYM GAL C 550 B5
CASTELLANI Ryan COL GAL E 40
CHANG Yu CLE GAL B1 200
COLE Gerrit NYY GAL A1 3x4 400
COLLINS Zack CHW GAL B1 200
DALQUIST Andrew CHW GAL E 40
DAVIES Zach CHC GAL C 200 B1
DE LA ROSA Jeremy WAS GAL E 40
DELAUTER Chase James Madison GAL E 40
FAIRBANKS Peter TB GAL C 190 B1
FAMILIA Jeurys NYM GAL C 190 B1
FEDDE Erick WAS GAL C 280 B2
FRAZIER Clint CHC GAL C 270 B2
FRIEDL TJ CIN GAL E 40
FUENTES Josh COL GAL B1 200
GALVIS Freddy BAL GAL C 150 B1
GILES Ken TOR GAL E 40
GONZALES Nick PIT GAL E 40
GUTIERREZ Kelvin BAL GAL W 40
HATCH Tom TOR GAL E 40
HENCE Tink STL GAL E 40
HEYWARD Jason CHC GAL C 250 B2
HOERNER Nico CHC GAL B3 240
JORDAN Blaze BOS GAL E 40
JUNG Jace Texas Tech GAL E 40
KING Michael NYY GAL B2 220
KIRILLOFF Alex MIN GAL B1 200
KNACK Landon LAD GAL E 40
KOCHANOWICZ Jack LAA GAL E 40
LA STELLA Tommy LAA GAL C 200 B1
LEWIS Jimmy LAD GAL E 40
LYNCH Daniel KC GAL B1 200
MCKAY Brendan TB GAL E 240 (includes buy-out of B3 contract)
MILLER Bobby LAD GAL E 40
MULE Nazier  High School GAL E 40
OTTOVINO Adam BOS GAL C 150 B1
PEARSON Nate TOR GAL E 40
PEDERSON Joc ATL GAL C 250 B2
PENA Jeremy HOU GAL E 40
PEREIRA Everson NYY GAL E 40
SALE Chris BOS GAL B1 200
SAWAMURA Hirokazu BOS GAL B1 200
SHEETS Gavin CHW GAL B1 200
SMALL Ethan MIL GAL E 40
SOLIS Jairo HOU GAL E 40
STUBBS Garrett PHI GAL E 40
TATIS Fernando Jr. SD GAL A1 1x4 400
TIDWELL Blade Tennessee GAL E 40
TRIVINO Lou OAK GAL C 330 B2
VALESQUEZ Vincent PHI GAL C 170 B1
VAUGHN Andrew CHW GAL B1 200
WELKER Colton COL GAL E 40
WHEELER Zack PHI GAL A1 1x4 400
WILSON Ethan PHI GAL E 40
YOUNG Carter Vanderbilt GAL E 40
ZIMMERMANN Bruce BAL GAL B1 200
ARRAMBIDE Cade High School HAR E 40
BOWSER Drew Stanford HAR E 40
BRYANT Kris CHC HAR B7 1x4 320
CLARK Maxwell High School HAR E 40
COLMENAREZ Carlos TB HAR E 40
CORREA Carlos HOU HAR B7 1x4 320
CUETO Johnny SF HAR C 270 B2
CURTISS John MIA HAR B2 220
DIAZ Edwin NYM HAR B6 300
DIAZ Isan MIA HAR B1 200
DIAZ Yandy TB HAR B5 280
DUTKANYCH Andrew High School HAR E 40
FRANKEL Jack High School HAR E 40
GALLEGOS Giovanny STL HAR B3 240
GARCIA Adolis TEX HAR B1 200
GARCIA Jarlin SF HAR B5 280
GREEN Elijah High School HAR E 40
GUERRA Junior LAA HAR W 40
HARPER Bryce PHI HAR B9 2x4 360
JENKINS Walker High School HAR E 40
JOHNSON Pierce SD HAR FA 280
JOHNSON Termarr High School HAR E 40
KENDALL Jacob High School HAR E 40
KIM Kwang Hyun STL HAR B2 220
KIMBREL Craig CHW HAR B11 400
LITTLE Christian Vanderbilt HAR E 40
LOPEZ Nicky KC HAR B2 220
LUCIANO Marco SF HAR E 40
LYNN Lance CHW HAR A1 2x2 400
MARCHAN Rafael PHI HAR B1 200
MARTINEZ JD BOS HAR A1 4x4 400
MAYZA Tim* TOR HAR B1 200
MOSS Dean High School HAR E 40
MUETH Zander High School HAR E 40
MULLINAX Michael High School HAR E 40
NICHOLS TJ U Arizona HAR E 40
OKERT Steven MIN HAR W 40
ORTEGA Rafael* CHC HAR B1 200
PINEDA Pedro OAK HAR E 40
PUJOLS Albert LAD HAR FA 100
RAINER Bryce High School HAR E 40
RITCHIE Ian High School HAR E 40
SHAW Bryan CLE HAR W 40
SHEPARD Rouselle Jr High HAR E 40
SMITH Carter High School HAR E 40
SMITH Drew NYM HAR W 40
SPRINGER George TOR HAR B8 1x3 340
STAMMEN Craig SD HAR B1 200
STASSI Max LAA HAR B2 220
SUGANO Tomoyuki Japan HAR E 40
SUZUKI Seiya Japan HAR E 40
SWANSON Erik SEA HAR W 40
TAPIA Domingo KC HAR W 40
TAUCHMAN Mike SF HAR FA 40
TAVERAS Leodys TEX HAR B1 2x4 200
VAQUERO Cristian Cuba HAR E 40
WEAVER Luke ARZ HAR C 260 B2
WIGGINS Jaxon U Arkansas HAR E 40
WOKLOW George High School HAR E 40
ZUNINO Mike TB HAR B2 220
BARRIERA  Brandon High School ISL E 40
BATY Brett NYM ISL E 40
BEER Seth ARZ ISL E 40
BREBBIA John SF ISL E 40
BURGER Jake CHW ISL E 40
CALLIHAN Tyler CIN ISL E 40
CAMPUSANO Luis SD ISL E 40
CAPPE Yiddi Cuba ISL E 40
CARROLL Corbin ARZ ISL E 40
CHAPMAN Matt OAK ISL B2 4x4 220
COOPER Garrett MIA ISL B3 240
CROUSE Hans PHI ISL E 40
DIAZ Lewin MIN ISL B2 220
DOWNS Jeter BOS ISL E 40
FRELICK Sal MIL ISL E 40
GARCIA Deivi NYY ISL E 40
GRAY Josiah WAS ISL B1 200
HALL DL BAL ISL E 40
HARVEY Hunter BAL ISL E 40
HEIM Jonah TEX ISL B1 200
HINDS Rece CIN ISL E 40
HONEYWELL Brent OAK ISL E 40
HOWARD Ed CHC ISL E 40
JONES Jayson High School ISL E 40
KEUCHEL Dallas CHW ISL A1 2x2 400
KINTZLER Brandon PHI ISL FA 40
LEITER Jack TEX ISL E 40
LINDOR Francisco NYM ISL B7 1x4 320
LODOLO Nick CIN ISL E 40
LOPEZ Reynaldo CHW ISL B1 200
MANNING Matt DET ISL B1 200
MCKENZIE Triston CLE ISL B2 220
MCNEIL Jeff NYM ISL B4 260
MITCHELL Calvin PIT ISL E 40
NARVAEZ Omar MIL ISL B5 280
NEUSE Sheldon LAD ISL FA 40
NORRIS Daniel MIL ISL FA 50
OLIVA Jared PIT ISL E 40
OZUNA Marcell STL ISL A1 2x2 400
PACHE Cristian ATL ISL B1 200
PEREZ Hedbert MIL ISL E 40
PETERS D.J. LAD ISL B1 200
PETERSON David NYM ISL B2 220
POLANCO Shalin DR ISL E 40
PONCE DE LEON Daniel STL ISL FA 40
PRIETO Cesar Cuba ISL E 40
ROMO Drew COL ISL E 40
ROOKER Brent MIN ISL B2 220
SANCHEZ Sixto MIA ISL E 40
SENZATELA Antonio COL ISL B3 240
SIANI Mike CIN ISL E 40
SOLOMON Peter HOU ISL E 40
STRASBURG Stephen WAS ISL E 40
SZAPUCKI Thomas NYM ISL E 40
TAILLON Jameson NYY ISL B1 200
TEJEDA Anderson TEX ISL E 40
TELLEZ Rowdy TOR ISL B4 260
WALKER Taijuan NYM ISL B2 220
WHITE Thomas High School ISL E 40
YOUNG Cole High School ISL E 40
ALLEN Logan CLE MOL B2 220
ALVAREZ Francisco NYM MOL E 40
BADER Harrison STL MOL B2 4x4 220
BEETER Clayton LAD MOL W 40
BERRY Jacob LSU MOL E 40
BREGMAN Alex HOU MOL A1 3x4 400
CABRERA Asdrubel CIN MOL FA 40
CARATINI Victor SD MOL C 310 B2
CARTAYA Diego LAD MOL E 40
CRAWFORD Justin High School MOL E 40
CRAWFORD Reggie U Connecticut MOL E 40
DESCLAFANI Anthony SF MOL B4 260
DIAZ Elias COL MOL B2 220
EDWARDS Xavier TB MOL E 40
ELDER Bryce ATL MOL E 40
ESPINO Daniel CLE MOL E 40
FERRIS Jackson High School MOL E 40
FRAZIER Adam PIT MOL B6 300
FREELAND Kyle COL MOL B2 4x4 220
FULMER Michael DET MOL B2 220
GARCIA Luis WAS MOL B2 220
GARRETT Amir CIN MOL C 125 B1
GONZALEZ Victor LAD MOL C 190 B1
HOLLAND Greg KC MOL C 150 B1
HOSKINS Rhys PHI MOL B2 4x4 220
HUDSON Dakota STL MOL B2 3x4 220
JONES Nolan CLE MOL E 40
JUNG Josh TEX MOL E 40
KELLY Joe LAD MOL B1 200
KINGERY Scott PHI MOL B2 3x4 220
KJERSTAD Heston BAL MOL E 40
LARNACH Trevor MIN MOL B1 200
LEON Pedro HOU MOL E 40
LEWIS Kyle SEA MOL B2 2x4 220
LIBERATORE Matthew STL MOL E 40
LOWE Nate TEX MOL B3 240
LYLES Jordan TEX MOL FA 230
MADDEN Ty DET MOL E 40
MAURICIO Ronny NYM MOL E 40
MCCLANAHAN Shane TB MOL B1 1x4 200
MCMAHON Ryan COL MOL B2 220
MEADOWS Austin TB MOL B1 4x4 200
MOORE Matt PHI MOL W 40
MOREJON Adrian SD MOL E 40
PORTER Brock High School MOL E 40
REYNOLDS Bryan PIT MOL B1 3x4 200
RODGERS Brendan COL MOL B2 1x3 220
RODRIGUEZ Emmanuel MIN MOL E 40
RODRIGUEZ Manuel CHC MOL E 40
RUCKER Michael CHC MOL W 40
SANCHEZ Jesus MIA MOL B2 220
SANTOS Alex HOU MOL E 40
STEELE Justin* CHC MOL B1 200
STOTT Bryson PHI MOL E 40
SUAREZ Ranger* PHI MOL B1 200
TAYLOR Blake HOU MOL C 190 B1
UNDERWOOD Duane Jr. PIT MOL FA 60
VEEN Zac COL MOL E 40
WALKER Jordan STL MOL E 40
WISLER Matt MIN MOL B2 220
ANDERSON Chase TEX MUD FA 40
ARAUZ Jonathan BOS MUD FA 200
BARD Daniel COL MUD FA 100
CABRERA Miguel DET MUD FA 40
CASTELLANOS Nick CIN MUD C 1500 A1 2x2
CLIPPARD Tyler ARZ MUD FA 40
DESHIELDS Delino CIN MUD C 125 B1
DICKERSON Alex SF MUD FA 40
DUGGAR Robert SEA MUD FA 40
ESTRADA Thairo NYY MUD B1 1x2 200
GANT John STL MUD B4 1x2 260
GOSSELIN Phil PHI MUD FA 40
GREINER Grayson DET MUD FA 40
HERNANDEZ Darwinzon BOS MUD B1 1x4 200
HOFFMAN Jeff CIN MUD B1 200
JUNIS Jake KC MUD C 125 B1
KELLER Brad KC MUD B4 1x2 260
KNAPP Andrew PHI MUD FA 40
KNIGHT Blaine BAL MUD E 40
LAMB Jake CHW MUD C 125 B1
LEMAHIEU DJ NYY MUD C 980 B5
MAITAN Kevin LAA MUD E 40
MARTIN Mason PIT MUD E 40
MERCER Jordy DET MUD FA 40
MONTERO Rafael HOU MUD FA 40
NIMMO Brandon NYM MUD C 720 B5
OLIVAREZ Helcris COL MUD E 40
PLAWECKI Kevin BOS MUD C 210 B2
POLANCO Gregory PIT MUD FA 40
PROFAR Jurdrick Jr High MUD E 40
REALMUTO JT PHI MUD C 1150 B8
RYAN Ryder TEX MUD E 40
SEVERINO Luis NYY MUD E 40
SMITH Riley ARZ MUD FA 40
STEPHAN Trevor CLE MUD B1 1x2 200
THOMPSON Keegan CHC MUD B1 1x2 200
TORAL Alejandro U Miami MUD E 40
TSUTSUGO Yoshitomo PIT MUD FA 150
VOIT Luke NYY MUD C 480 B2
WALKER Steele TEX MUD E 40
WEBB Jacob OAK MUD FA 40
WILSON Marcus SEA MUD E 40
ADAMS Riley WAS QUA C 230 B2
ALBERTO Hanser KC QUA B2 240
ALFORD Anthony PIT QUA C 125 B1
ANDRUS Elvis OAK QUA C 200 B1
BARLOW Scott KC QUA B3 240
BARNHART Tucker DET QUA B7 320
BAUERS Jake CLE QUA B2 3x4 220
BERTI Jon MIA QUA C 250 B2
BROWN Hunter HOU QUA E 40
BUMGARNER Madison ARZ QUA B2 220
CABRERA Edward MIA QUA B1 200
CASTRO Starlin WAS QUA B2 220
CESSA Luis CIN QUA B3 240
CUPP Dylan High School QUA E 40
DAVIS Henry PIT QUA E 40
DOUGHTY Cade LSU QUA E 40
FINNIGAN Kyle WAS QUA C 230 B2
GARDNER Brett NYY QUA C 250 B2
GELOF Zack OAK QUA E 40
GIBSON Kyle PHI QUA B1 200
GIMENEZ Andres CLE QUA B1 2x4 200
GONZALEZ Marwin HOU QUA W 40
GORE MacKenzie SD QUA E 40
HERNANDEZ Carlos KC QUA B2 220
HOUCK Tanner BOS QUA B1 2x4 200
JIMENEZ Eloy CHW QUA B1 3x4 200
KATH Wes CHW QUA E 40
KIKUCHI Yusei SEA QUA B1 3x4 200
MCGUIRE Reese TOR QUA FA 290
MIRANDA Jose MIN QUA E 40
MOORE Dylan SEA QUA B2 2x4 220
MORALES Yohandy U Miami QUA E 40
MORAN Colin PIT QUA C 290 B2
MUNCY Max OAK QUA E 40
O'HOPPE Logan PHI QUA E 40
O'NEILL Tyler STL QUA B2 3x4 220
PERDOMO Geraldo ARZ QUA E 40
RAMOS Heliot SF QUA E 40
RAY Robbie SEA QUA B2 220
ROBINSON Kristian ARZ QUA E 40
RODRIGUEZ Grayson BAL QUA E 40
ROGERS Taylor MIN QUA B2 220
SANTILLAN Tony CIN QUA B1 200
SCHUNK Aaron COL QUA E 40
SCHWARBER Kyle BOS QUA B5 3x4 280
SHEWMAKE Braden COL QUA E 40
TOGLIA Michael COL QUA E 40
TORREYES Ronald PHI QUA W 40
URENA Jose DET QUA B3 240
VOGELBACH Dan SEA QUA C 150 B1
WALLACE Cayden U Arkansas QUA E 40
WEBB Logan SF QUA B2 2x3 220
WHITE Mitchell LAD QUA B1 200
ZIMMER Bradley CLE QUA B2 220
ALEXY AJ TEX RDW E 40
ALLARD Kolby ATL RDW B3 240
BROWN Seth OAK RDW B1 200
BURNES Corbin MIL RDW A1 1x4 400
CANTILLO Joey CLE RDW E 40
CASTANO Daniel MIA RDW E 40
CASTRO Rodolfo PIT RDW W 40
CATE Tim WAS RDW E 40
CHAVEZ Jesse ATL RDW FA 310
CORDERO Franchy BOS RDW C 125 B1
DAVIS JD NYM RDW B3 240
DUFFY Matt CHC RDW B1 200
FARMER Kyle CIN RDW B3 240
FREEMAN Freddie ATL RDW A1 3x4 400
GREINKE Zach HOU RDW A1 3x3 400
GRICE Caden Clemson RDW E 40
GRISSOM Vaughn ATL RDW E 40
HIGASHIOKA Kyle NYY RDW W 40
HILL Derek DET RDW W 40
HILL Rich BOS RDW B5 280
KELLY Merrill ARZ RDW B3 240
KNOWLES D'Shawn LAA RDW E 40
KREMER Dean BAL RDW B2 220
LOPEZ Otto TOR RDW E 40
LOWE Brandon TB RDW B4 260
LUETGE Lucas* NYY RDW B1 200
MACLEOD Christian MIN RDW E 40
MARGEVICIUS Nick SD RDW E 40
MCCARTHY Jake ARZ RDW B1 200
MILLER Owen CLE RDW B1 200
MULLINS Cedric BAL RDW B2 220
PAYAMPS Joel KC RDW W 40
POMERANZ Drew ATL RDW B4 260
POSEY Buster SF RDW B1 200
QUINN Roman PHI RDW B1 200
RICHARDS Trevor TOR RDW B1 200
ROA Christian CIN RDW E 40
SANCHEZ Lolo PIT RDW E 40
SANDOVAL Patrick LAA RDW B3 240
SIERRA Magneuris MIA RDW B2 220
SLATER Austin SF RDW B5 280
SMITH Kevin TOR RDW E 40
SMITH Will ATL RDW B4 260
SODERSTROM Tyler OAK RDW E 40
SOSA Edmundo STL RDW B1 200
STECKENRIDER Drew SEA RDW B1 200
TAYLOR Samad TOR RDW E 40
VARGAS Miguel LAD RDW E 40
WADE LaMonte SF RDW B1 200
WILLIAMS Devin MIL RDW A1 2x2 400
YASTRZEMSKI Mike SF RDW B3 240
ARRAEZ Luis MIN ROM B1 3x3 200
ARROYO Christian BOS ROM B2 220
ARROYO Michael SEA ROM W 40
ASTUDILLO Willians MIN ROM FA 60
BAE Ji-Hwan  PIT ROM E 40
BARRERA Tres WAS ROM W 40
BLEIER Richard MIA ROM B1 200
BRADFIELD Enrique Vanderbilt ROM E 40
BRUJAN Vidal TB ROM E 40
BRUNS Maddux LAD ROM E 40
BURDI Zach CHW ROM E 40
CARLSON Dylan STL ROM B1 2x3 200
CASTILLO Diego SEA ROM B4 260
CELESTEN Felnin DR ROM E 40
CRAWFORD Brandon SF ROM B11 400
DIEKMAN Jake OAK ROM C 125 B1
DOVAL Camilo SF ROM W 40
DRISCOLL Logan TB ROM E 40
DUNN Justin SEA ROM B2 220
EDMAN Tommy STL ROM B3 240
ESCOBAR Eduardo NYM ROM B6 300
FIELDS Brandon U S. Carolina ROM E 40
GOLD Luke Boston College ROM E 40
GOODWIN Brian WAS ROM B2 220
GRAHAM Peyton U Oklahoma ROM E 40
HAPP Ian CHC ROM B4 2x2 260
HEREDIA Guillermo ATL ROM B1 200
HERNANDEZ Heriberto TB ROM E 40
HIURA Keston MIL ROM B1 3x4 200
HOLTON Carter Vanderbilt ROM E 40
KARINCHAK James CLE ROM B1 2x2 200
KEANE Sebastian Northeastern ROM E 40
LAUER Eric MIL ROM B1 200
LEE Jung-hoo Korea ROM E 40
MATZ Steven STL ROM B1 200
MCDONOUGH Tyler BOS ROM E 40
MCGREEVY Michael STL ROM E 40
MCLAIN Matt CIN ROM E 40
MEYERS Jake HOU ROM W 40
MORGAN Adam CHC ROM W 40
MORISSETTE Cody MIA ROM E 40
NOLA Aaron PHI ROM A1 2x3 400
PADDACK Chris SD ROM B3 240
PIVETTA Nick BOS ROM B1 200
REILLY Patrick Vanderbilt ROM E 40
RODRIGUEZ Eduardo BOS ROM B1 200
ROMERO Mikey High School ROM W 40
SALDIVAR Eddie Long Beach ROM E 40
SASAKI Roki Japan ROM E 40
SIMPSON Chandler Ga Tech ROM E 40
SKUBAL Tarik DET ROM B2 220
STANEK Ryne HOU ROM B1 200
STOVALL Peyton U Arkansas ROM E 40
TAPIA Raimel COL ROM B6 300
THOMPSON Sterlin U Florida ROM E 40
VARSHO Daulton ARZ ROM B2 220
WALLS Taylor TB ROM B1 200
WENDLE Joey MIA ROM B2 220
WHITE Evan SEA ROM B2 220
WITT Tanner U Texas ROM E 40
ABRAMS CJ LAA SCG E 40
ADELL Jordon LAA SCG B2 220
ALFARO Jorge SD SCG C 150 B1
BASS Anthony MIA SCG C 150 B1
CASAS Tristan BOS SCG E 40
CASTILLO Luis CIN SCG B5 280
CESPEDES Yoelkis CHW SCG E 40
COLLIER Cam High School SCG E 40
COZART Samuel High School SCG E 40
CRAWFORD JP SEA SCG B5 1x4 280
CROW-ARMSTRONG Pete CHC SCG E 40
CURRIEL Derek High School SCG E 40
DEL CASTILLO Adrian ARZ SCG E 40
ENCARNACION Jerar MIA SCG E 40
GERMAN Domingo NYY SCG B1 200
GILLEN Theodore High School SCG E 40
GIOLITO Lucas CHW SCG B5 1x4 280
GOMES Yan OAK SCG B8 340
GOMEZ Yoendrys NYY SCG E 40
GREEN Ryder NYY SCG E 40
GRIFFIN Konnor Jr. High SCG E 40
HAND Brad NYM SCG C 480 B2
HENDRICK Austin CIN SCG E 40
HERNANDEZ Cesar CHW SCG C 250 B2
HOSMER Eric SD SCG C 410 B2
HOUSE Brady WAS SCG E 40
JACKSON Luke ATL SCG FA 500
JONES Druw High School SCG E 40
JUDGE Aaron NYY SCG B6 1x2 300
KELENIC Jarred SEA SCG B1 200
KIEBOOM Carter WAS SCG C 400 B2
LESKO Dylan High School SCG E 40
LUGO Seth NYM SCG C 150 B1
MAY Trevor NYM SCG C 290 B2
MAYER Marcelo BOS SCG E 40
MEDINA Luis NYY SCG E 40
MEJIA J.C. CLE SCG W 40
MERCADO Oscar CLE SCG B1 3x3 200
MILLER Aidan High School SCG E 40
MOBLEY Chase High School SCG E 40
MOLLER Ian TEX SCG E 40
MONTAS Frankie OAK SCG B2 3x3 220
MONTGOMERY Benny COL SCG E 40
MOUSTAKAS Mike CIN SCG C 150 B1
PACHECO Izaac DET SCG E 40
PAGES Andy LAD SCG E 40
PAINTER Andrew PHI SCG E 40
PERALTA Freddy MIL SCG B1 4x4 200
PERALTA Wily DET SCG W 40
RENFROE Hunter MIL SCG B5 280
ROCKER Kumar N/A SCG E 40
SANQUINTIN Junior CLE SCG E 40
SEAGER Kyle SEA SCG B7 320
TAYLOR Michael A. KC SCG B1 200
TEHERAN Julio DET SCG E 40
TURANG Brice MIL SCG E 40
WILSON Bryse PIT SCG B2 220
WISDOM Patrick CHC SCG B1 200
WITT Bobby Jr. KC SCG E 40
YNOA Huascar ATL SCG B1 200
ALEXANDER Blaze ARZ SEW E 40
ASHBY Aaron MIL SEW B1 200
BIEBER Shane CLE SEW A1 2x4 400
BOWLAN Jonathan KC SEW E 40
BROGDON Connor PHI SEW B1 200
CAIN Lorenzo MIL SEW B2 220
CARLSON Sam SEA SEW E 40
CISHEK Steve LAA SEW FA 40
COLAS Oscar CHW SEW E 40
CONTRERAS Roansy PIT SEW E 40
CORTES Nestor* NYY SEW B1 200
DUVALL Adam ATL SEW C 500 B5
ESPINO Paolo WAS SEW B1 200
FERGUSON Caleb LAD SEW E 40
FRANKLIN Kohl CHC SEW E 40
FRY Paul BAL SEW C 150 B1
GROSSMAN Robbie OAK SEW B5 280
HARRISON Kyle SF SEW E 40
HARVEY Matt BAL SEW FA 40
HICKS Jordan STL SEW E 40
HOLLAND Will MIN SEW E 40
HUDSON Daniel LAD SEW C 270 B2
HUFF Sam TEX SEW E 40
IGLESIAS Jose LAA SEW C 350 B2
IGLESIAS Rasiel LAA SEW B7 320
KENNEDY Ian PHI SEW FA 220
KLOFFENSTEIN Adam TOR SEW E 40
LONGORIA Evan SF SEW B2 220 B2
MARTE Ketel ARZ SEW B7 320
MCGONIGLE Kevin High School SEW E 40
MERCEDES Yermin CHW SEW C 190 B1
MESA Victor Jr MIA SEW E 40
MILLER Brad PHI SEW C 290 B2
MOKOLAS Miles STL SEW C 250 B2
MORGAN Eli CLE SEW B1 200
NEWCOMB Sean ATL SEW FA 60
OHTANI Shohei LAA SEW B4 260
OSUNA Roberto MEX SEW E 40
PAXTON James BOS SEW E 40
PENA Yenci TEX SEW E 40
PETERSON Jace MIL SEW C 190 B1
PINA Manny ATL SEW C 270 B2
POLANCO Jorge MIN SEW B4 3x4 260
PRIELIPP Connor U Alabama SEW E 40
RAMIREZ Yohan SEA SEW FA 40
REFSNYDER Rob MIN SEW FA 40
RIZZO Anthony NYY SEW B5 280
RODRIGUEZ Chris LAA SEW B1 200
SANDLIN Nick CLE SEW B1 200
SCHMIDT Clarke NYY SEW E 40
SENGA Kodai Japan SEW E 40
SMITH Caleb MIA SEW B4 260
SMITH Pavin ARZ SEW B2 220
SOTO Elian DR SEW E 40
STRIDER Spencer ATL SEW E 40
TORIBIO Luis SF SEW E 40
VILLAR Jonathan MIA SEW B1 200
VOGT Stephen ATL SEW FA 80
WARREN Austin LAA SEW E 40
WENTZ Joey DET SEW E 40
ALLEN Logan T CLE SF E 40
ALVAREZ Jose* SF SF B1 200
ANDREWS Clayton MIL SF E 40
ARTEAGA Aeverson SF SF E 40
BEAVERS Dylan U California SF E 40
BEEDE Tyler SF SF E 40
BUNDY Dylan MIN SF B6 300
CRONENWORTH Jake SD SF B2 220
CULBERSON Charlie TEX SF W 40
DAZA Yonathan COL SF B1 200
DOLLANDER Chase U Tennessee SF E 40
FRALEY Jake SEA SF B1 200
GARVER Mitch MIN SF B5 280
GOMBER Austin COL SF B2 220
GORDON Nick MIN SF B1 200
GRANDAL Yasmani CHW SF B10 380
HAPP JA STL SF C 125 B1
HERNANDEZ Jonathan TEX SF E 40
HILLIARD Sam COL SF B3 240
HUBBART Bryce FSU SF E 40
KITTREDGE Andrew TB SF B1 200
KNEBEL Corey PHI SF C 310 B2
LONG Sammy SF SF W 40
LUCCHESI Joey NYM SF C 150 B1
LUPLOW Jordan ARZ SF C 150 B1
MAHLE Tyler CIN SF B4 260
MARTINEZ Carlos STL SF FA 320
MATEO Jorge BAL SF B1 200
MEADOWS Parker DET SF E 40
MINOR Mike TEX SF B5 280
MITCHELL Blake High School SF E 40
MURPHY Ryan SF SF E 40
NUNEZ Dom COL SF B1 200
PASQUANTINO Vinnie KC SF E 40
PHILLIPS Brett TB SF B2 220
PILKINGTON Konnor CLE SF E 40
RASMUSSEN Drew TB SF FA 770
RIOS Edwin LAD SF B3 240
RODRIGUEZ Jose CHW SF E 40
RODRIGUEZ Osiel NYY SF E 40
RYU Hyun-Jin TOR SF A1 2x2 400
SHREVE Chasen NYM SF B2 220
SIMS Landon Miss State SF E 40
SIMS Lucas CIN SF B3 240
STORY Trevor COL SF A1 3x4 400
SWEENEY Trey NYY SF E 40
TAYLOR Tyrone MIL SF B1 200
THIELBAR Caleb MIN SF B2 220
TUCKER Carson CLE SF E 40
TUCKER Kyle HOU SF B4 260
URIAS Ramon BAL SF B1 200
WADE Tyler LAA SF B3 240
WALSH Jared LAA SF B1 200
WILLIAMS Gavin CLE SF E 40
WORKMAN Gage DET SF E 40
ALLAN Matthew NYM SFE E 40
AQUINO Aristides CIN SFE FA 60
BARRERO (nee Garcia) Jose Israel CIN SFE B2 220
BELLINGER Cody LAD SFE A1 3x4 400
BENINTENDI Andrew BOS SFE B6 300
BETTS Mookie LAD SFE A5 1x4 600
BIELAK Brandon HOU SFE FA 40
BLEIS Miguel BOS SFE E 40
BOGAERTS Xander BOS SFE B7 3x4 320
BRADLEY Jackie Jr. BOS SFE C 210 B2
CHISHOLM Jazz MIA SFE B2 220
COLOME Alex CHW SFE C 210 B2
CRUZ Fernando DR SFE E 40
DIAZ Wilman LAD SFE E 40
DOYLE Brenton COL SFE E 40
ESHELMAN Thomas BAL SFE W 40
FRAIZER Matt PIT SFE E 40
FULMER Carson LAD SFE FA 40
FULTON Dax MIA SFE E 40
HARRIS Dustin TEX SFE E 40
HEARN Taylor TEX SFE B2 220
HICKS Aaron NYY SFE C 230 B2
HURD Thatcher UCLA SFE W 40
ISBEL Kyle KC SFE B1 200
JARVIS Bryce ARZ SFE E 40
JAX Griffin MIN SFE W 40
JONES Jared PIT SFE E 40
KIM Ha-Seong SD SFE B1 200
LEONARD Eddys LAD SFE E 40
LESTER Jon STL SFE FA 80
LUGO Matthew BOS SFE E 40
MANAEA Sean OAK SFE B6 300
MARTIN Corbin ARZ SFE E 40
MEAD Curtis TB SFE E 40
MELENDEZ MJ KC SFE E 40
MERRIFIELD Whit KC SFE B4 3x3 260
MORENO Gabriel TOR SFE E 40
PEREZ Eury MIA SFE E 40
PEREZ Roberto CLE SFE FA 60
PFAADT Brandon ARZ SFE E 40
PINEDA Michael MIN SFE B3 240
PRESSLY Ryan HOU SFE B4 260
PROFAR Jurickson SD SFE FA 240
RODRIGUEZ Endy PIT SFE E 40
ROGERS Trevor MIA SFE B2 220
ROJAS Josh ARZ SFE B1 200
RUIZ Rio BAL SFE FA 40
SANO Miguel MIN SFE C 700 B5
SANTOS Gregory SF SFE E 40
SEABOLD Connor BOS SFE E 40
SMITH Josh TEX SFE E 40
SONG Noah BOS SFE E 40
STEPHENSON Robert COL SFE FA 180
STEPHENSON Tyler CIN SFE B2 220
STROMAN Marcus CHC SFE B1 200
TORKELSON Spencer DET SFE E 40
TOVAR Ezequiel COL SFE E 40
VERA Arol LAA SFE E 40
WATSON Kahlil MIA SFE E 40
WILCOX Cole SD SFE E 40
ALLEN Jay CIN SHI E 40
ALMONTE Abraham ATL SHI W 40
BELLO Brayan BOS SHI E 40
BICHETTE Bo TOR SHI B1 3x4 200
BRENTZ Jake KC SHI W 40
CASTRO Miguel NYM SHI B4 260
CHIRINOS Robinson CHC SHI C 150 B1
CRON CJ COL SHI B4 260
CRUZ Oneil PIT SHI E 40
DEVERS Jose MIA SHI E 40
DEVERS Rafael BOS SHI B3 3x4 240
DURAN Jhoan MIN SHI E 40
ENGEL Adam CHW SHI B3 240
FORD Walter High School SHI E 40
FRANCO Wander TB SHI B1 1x4 200
GILBERT Tyler* ARZ SHI B1 200
GONZALES Marco SEA SHI B5 280
GONZALEZ Gabriel SEA SHI E 40
GURRIEL Yulieski HOU SHI B6 300
GUTIERREZ Anthony Venezuela SHI E 40
HAMILTON Billy CHW SHI C 150 B1
HOLMES Clay NYY SHI W 40
IRVIN Cole* OAK SHI B1 200
KIRBY George SEA SHI E 40
KOPECH Michael CHW SHI B1 200
KREIDLER Ryan DET SHI E 40
KUDRNA Ben KC SHI E 40
LEWIS Ian MIA SHI W 40
MAEDA Kenta MIN SHI C 350 B2
MANOAH Alek TOR SHI B1 200
MARTE Starling OAK SHI B10 380
MAY Dustin LAD SHI E 40
MCGEE Jake SF SHI B1 200
MCHUGH Collin TB SHI B1 200
MEARS Joshua SD SHI E 40
MERRYWEATHER Julian TOR SHI E 40
MOLINA Yadier STL SHI B2 220
MORRIS Cody CLE SHI E 40
NELSON Jimmy LAD SHI B1 200
NORBY Connor BAL SHI E 40
RAMIREZ Jose CLE SHI A1 4x4 400
RAMIREZ Noe ARZ SHI C 170 B1
RAMOS Jose LAD SHI E 40
RODRIGUEZ Richard ATL SHI B2 220
ROJAS Johan PHI SHI E 40
SALAS Jose MIA SHI E 40
SANCHEZ Aaron SF SHI B1 200
SIMMONS Andreton MIN SHI C 200 B1
SOLANO Donovan SF SHI B3 240
SOTO Juan WAS SHI B1 4x4 200
STANTON Giancarlo NYY SHI A1 4x4 400
STRATTON Chris PIT SHI B2 220
TENA Jose CLE SHI E 40
TIEDEMANN Ricky TOR SHI E 40
TREINEN Blake LAD SHI B4 260
VASQUEZ Randy NYY SHI E 40
WAINWRIGHT Adam STL SHI B3 240
WILLIAMS Jett High School SHI E 40
WILLIAMSON Brandon SEA SHI E 40
WONG Kolten STL SHI B9 360
ALLEN Nick OAK SPR E 40
ALONSO Peter NYM SPR B3 240
AMAYA Miguel CHC SPR E 40
BAUMANN Michael BAL SPR E 40
BERGOLLA William Venezuela SPR E 40
BURNS Chase U Tennessee SPR E 40
CALHOUN Kole TEX SPR C 125 B1
CASALI Curt SF SPR C 150 B1
CASTRO Jason MIN SPR B1 200
CHIRINOS Yonny TB SPR E 40
COUSINS Jake MIL SPR W 40
DARVISH Yu SD SPR A1 2x2 400
FLEXEN Chris SEA SPR B1 200
GARCIA Avisail MIL SPR B3 240
GREENE Hunter CIN SPR E 40
HAMPTON Maurice Samford SPR E 40
HARPER Ryne WAS SPR FA 60
HEMBREE Heath NYM SPR FA 60
HERNANDEZ Alexis DR SPR E 40
JANSEN Kenley LAD SPR B2 220
JIMENEZ Joe DET SPR FA 40
KIERMAIER Kevin TB SPR B4 260
KING John TEX SPR FA 375
KLUBER Corey TB SPR C 390 B2
LECLERC Jose TEX SPR E 40
LITTELL Zack SF SPR B1 200
LOWE Josh TB SPR E 40
MARCANO Tucupita PIT SPR B1 200
MARQUEZ Brailyn CHC SPR E 40
MATA Bryan BOS SPR E 40
MATZEK Tyler ATL SPR B2 220
MCCANN James NYM SPR C 150 B1
MILEY Wade CIN SPR B1 200
MISIEWICZ Anthony SEA SPR FA 40
MURAKAMI Munetaka Japan SPR E 40
PATINO Luis TB SPR B2 220
PILLAR Kevin NYM SPR C 250 B2
PINDER Chad OAK SPR C 210 B2
RAINEY Tanner WAS SPR FA 80
RIVAS Leonardo CIN SPR E 40
SEMIEN Marcus OAK SPR B9 360
SEWALD Paul SEA SPR B1 200
SMITH Kevin BAL SPR E 40
SMITH Tristan High School SPR E 40
TEPERA Ryan CHW SPR FA 870
TOUSSANT Touki ATL SPR C 190 B1
TURNER Justin LAD SPR B8 340
UCETA Edwin LAD SPR E 40
URIAS Luis SD SPR B4 260
URSHELA Gio NYY SPR B3 240
VALDEZ Phillips BOS SPR FA 40
VALERA George CLE SPR E 40
VIARS Jordan PHI SPR E 40
VIENTOS Mark NYM SPR E 40
VOTTO Joey CIN SPR B2 220
WILKEN Brock Wake Forest SPR E 40
WINKER Jesse CIN SPR B5 280
WOODS-RICHARDSON Simeon MIN SPR E 40
YAN Hector LAA SPR E 40
ZERPA Angel KC SPR E 40
AGUILAR Jesus MIA SSS B3 240
ANTUNA Yasel WAS SSS E 40
BARNES Austin LAD SSS B3 240
BENITEZ Diego Venezuela SSS E 40
BINELAS Alex BOS SSS E 40
BRUBAKER JT PIT SSS B1 200
CABRERA Ricardo Cuba SSS E 40
CARRAWAY Burl CHC SSS E 40
CEASE Dylan CHW SSS B1 3x4 200
CECCONI Slade ARZ SSS E 40
CHOI Ji-Man TB SSS B2 3x4 220
COWSER Colton BAL SSS E 40
DIAZ Aledmys HOU SSS B1 200
DICKERSON Corey TOR SSS B1 200
DUGGAR Steven SF SSS B1 200
EDER Jake MIA SSS E 40
FELICIANO Mario MIL SSS E 40
GIL Luis NYY SSS B1 200
GINN JT NYM SSS E 40
GIVENS Mychal COL SSS B3 240
GOODRUM Niko DET SSS B2 3x4 220
GRAVEMAN Kendall CHW SSS B1 200
HANIGER Mitch SEA SSS B1 200
HEDGES Austin CLE SSS B1 200
HJELLE Sean SF SSS E 40
JOBE Jackson DET SSS E 40
KELLER Mitch PIT SSS B3 240
LACY Asa KC SSS E 40
LANGELIERS Shea ATL SSS E 40
LAWLAR Jordan ARZ SSS E 40
LEE Brooks Cal Poly SSS E 40
LEWIS Royce MIN SSS E 40
MACK Joe MIA SSS E 40
MATON Phillip HOU SSS B1 200
MCMAHON Chris COL SSS E 40
MUNOZ Andres SEA SSS E 40
NAYLOR Josh CLE SSS B3 240
PARADA Kevin Georgia Tech SSS E 40
PERALTA David ARZ SSS B2 220
PETTY Chase MIN SSS E 40
QUANTRILL Cal CLE SSS B3 240
RENIGFIO Luis LAA SSS FA 40
RILEY Austin ATL SSS B1 3x4 200
ROBERT Luis CHW SSS B1 2x4 200
ROBLES Hansel BOS SSS B1 200
ROGERS Tyler SF SSS B2 220
SANTANDER Anthony BAL SSS B2 220
SOLOMETO Anthony PIT SSS E 40
SOROKA Mike ATL SSS B2 3x4 220
SUTER Brent MIL SSS B2 220
SWANSON Dansby ATL SSS B6 300
TAYLOR Josh BOS SSS W 40
THOMPSON Zach MIN SSS B1 200
VALDEZ Framber HOU SSS B4 260
VOLPE Anthony NYY SSS E 40
WATERS Drew ATL SSS E 40
WIDENER Taylor ARZ SSS B1 200
WRIGHT Kyle ATL SSS E 40
ALCALA Jorge MIN STC B2 220
ANDERSON Ian ATL STC B2 1x3 220
ARANO Victor PHI STC E 40
BEATY Matt LAD STC B3 240
BEDNAR Will SF STC E 40
BIGGIO Cavan TOR STC B2 2x3 220
BLACK Tyler MIL STC E 40
BORUCKI Ryan TOR STC E 40
BRINSON Lewis MIA STC C 210 B2
BROSSEAU Mike MIL STC B2 220
CABRERA Daniel DET STC E 40
CISNERO Jose DET STC B2 220
CONINE Griffin MIA STC E 40
COONROD Sam PHI STC C 220 B2
DAHL David COL STC B2 3x3 220
DE LA CRUZ Bryan MIN STC B1 200
DUFFY Danny KC STC B2 220
DUNNING Dane CHW STC B2 220
FLEMING Josh TB STC B2 220
FOSCUE Justin TEX STC E 40
FRANCE Ty SD STC B2 220
GARCIA Leury CHW STC B5 280
GARCIA Yimi TOR STC C 210 B2
GILBREATH Lucas COL STC W 40
GRAY Sonny CIN STC B9 360
GREGORIOUS Didi PHI STC C 190 B1
GUTIERREZ Vladimir CIN STC B1 200
HAMELS Cole ATL STC E 40
HIRALDO Miguel TOR STC E 40
JANSEN Danny TOR STC B4 260
JIMENEZ Leo TOR STC E 40
JONES Greg TB STC E 40
KILIAN Caleb CHC STC E 40
KINER-FALEFA Isiah TEX STC B2 220
LAGARES Juan LAA STC W 40
LEE Korey HOU STC E 40
MARTIN Chris ATL STC B3 240
MAYFIELD Jack LAA STC FA 180
MILLS Alec CHC STC B2 220
MONIAK Mickey PHI STC E 40
NAQUIN Tyler CIN STC B1 200
NOOTBAAR Lars STL STC W 40
ODORIZZI Jake HOU STC B1 200
PERALTA Wandy NYY STC C 230 B2
ROLISON Ryan COL STC E 40
SANTANA Carlos KC STC B2 220
SCHROCK Max CIN STC W 40
SCHROEDER Jayson HOU STC E 40
SEVERINO Pedro BAL STC B3 240
SEYMOUR Ian TB STC E 40
SIRI Jose HOU STC E 40
SMITH Dylan DET STC E 40
SPRINGS Jeffrey TB STC W 40
WESTBURG Jordan BAL STC E 40
WHITLEY Forrest HOU STC E 40
WILLIAMS Trevor NYM STC C 190 B1
ADAMES Willy TB SUR B2 3x4 220
ADAMS Austin L. SD SUR B1 200
BECK Jordan U Tennessee SUR E 40
BICKFORD Phil LAD SUR B1 200
BLEDAY JJ MIA SUR E 40
BRADISH Kyle BAL SUR E 40
BRASH Matt SEA SUR E 40
BUXTON Byron MIN SUR C 980 B5
CAISSIE Owen CHC SUR E 40
CAMERON Daz DET SUR C 250 B2
CAMPOS Roberto DET SUR E 40
CONTRERAS Willliam ATL SUR B1 200
CORBIN Pat WAS SUR C 210 B2
CUSICK Ryan ATL SUR E 40
FEYEREISEN J.P. TB SUR W 40
FORD Harry SEA SUR E 40
FRIAS Luis ARZ SUR E 40
GONSOLIN Tony LAD SUR B3 240
GOSS J.J. TB SUR E 40
GRATEROL Brusdar LAD SUR B2 220
HAASE Eric DET SUR B1 200
HEUER Codi CHC SUR B2 220
HOLLIDAY Jackson High School SUR E 40
IBANEZ Andy TEX SUR B1 200
JOHNSON Seth TB SUR E 40
LEE Khalil NYM SUR E 40
LOPEZ Pablo MIA SUR B4 260
LORA Bayron TEX SUR E 40
LUX Gavin LAD SUR B1 3x4 200
MANCINI Trey BAL SUR B1 200
MARTE Noelvi SEA SUR E 40
MARTINEZ Nick Japan SUR E 40
MATOS Luis SF SUR E 40
MCKINSTREY Zach LAD SUR FA 70
MERRILL Jackson SD SUR E 40
MONTGOMERY Colson CHW SUR E 40
MONTGOMERY Jordan NYY SUR B2 220
NOLA Austin SD SUR B3 240
PENA Erick KC SUR E 40
POP Zach MIA SUR B1 200
RENDON Anthony LAA SUR B9 360
RODON Carlos CHW SUR B1 200
RODRIGUEZ Julio SEA SUR E 40
ROSARIO Eddie CLE SUR C 320 B2
ROSS Joe WAS SUR B1 200
RUIZ Keibert LAD SUR B1 200
RYAN Joe TB SUR B1 200
SANTANA Dennis TEX SUR FA 150
SNELL Blake SD SUR C 710 B5
SUAREZ Robert SD SUR W 40
THOMPSON Ryan TB SUR FA 100
TORRES Gleybar NYY SUR B1 4x4 200
TRAMMELL Taylor SEA SUR B1 200
UPTON Justin LAA SUR C 125 B1
VESIA Alex LAD SUR W 40
WARREN Art CIN SUR W 40
WENDELKEN JB ARZ SUR C 125 B1
WICKS Jordan CHC SUR E 40
WINN Cole TEX SUR E 40
YEPEZ Juan STL SUR E 40
AHMED Nick ARZ TER C 150 B1
ALBIES Ozhaino ATL TER B3 3x4 240
ALVAREZ Yordan HOU TER B1 200
BAEZ Pedro HOU TER E 40
BALAZOVIC Jordan MIN TER E 40
BARCO Hunter U Florida TER E 40
BARLOW Joe TEX TER B1 200
BELT Brandon SF TER B11 400
BRADLEY Taj TB TER E 40
BRANTLEY Michael HOU TER B5 280
BUEHLER Walker LAD TER A1 1x4 400
CHANDLER Bubba PIT TER E 40
COBB Alex SF TER B2 220
CONTRERAS Willson CHC TER B5 280
DURAN Jarren BOS TER B1 200
EFLIN Zach PHI TER B4 260
FRIED Max ATL TER B3 3x3 240
GROOME Jason BOS TER E 40
HANKINS Ethan CLE TER E 40
HAYES Ke'Bryan PIT TER B1 2x4 200
HELSLEY Ryan STL TER C 190 B1
HUNT Blake TB TER E 40
KINLEY Tyler COL TER C 190 B1
LANGE Justin SD TER E 40
LEONE Dominic SF TER B1 200
LORENZEN Michael LAA TER C 125 B1
MARTIN Austin MIN TER E 40
MARTINEZ Angel CLE TER E 40
MCCULLERS Lance HOU TER B2 220
MCCUTCHEN Andrew PHI TER B2 220
MELANCON Mark ARZ TER C 480 B2
MISNER Kameron MIA TER E 40
MIZE Casey DET TER B2 220
MLODZINSKI Carmen PIT TER E 40
MONTERO Elehuris COL TER E 40
MUNCY Max LAD TER B2 3x4 220
MUZZIOTTI Simon PHI TER E 40
OWINGS Chris COL TER C 125 B1
PEPIOT Ryan LAD TER E 40
PETIT Yusmeiro OAK TER B5 280
POLLOCK AJ LAD TER B5 280
PUK AJ OAK TER E 40
QUERO Jeferson MIL TER E 40
ROMO Sergio OAK TER C 150 B1
RORTVEDT Ben NYY TER W 40
SHEFFIELD Justus SEA TER B3 240
SMITH Dominic NYM TER B5 280
STOWERS Kyle BAL TER E 40
STRAW Miles CLE TER B1 200
STROTMAN Drew MIN TER E 40
TAYLOR Chris LAD TER B5 280
THOMAS Lane WAS TER FA 320
VARGAS Alexander NYY TER E 40
VASIL Mike NYM TER E 40
VERDUGO Alex LAD TER B2 3x3 220
VUKOVICH AJ ARZ TER E 40
WHISENHUNT Carson ECar TER E 40
WHITLEY Kodi STL TER W 40
WICK Rowan CHC TER E 40
YAMAMOTO Yoshinobu Japan TER E 40
ANDERSON Brian MIA WAS B4 2x4 260
BASABE Osleivis TB WAS E 40
BEDNAR David PIT WAS B1 200
CASTRO Harold DET WAS C 290 B2
CHACIN Jhoulys COL WAS W 40
CONFORTO Michael NYM WAS B4 4x4 260
CRISWELL Jeff OAK WAS E 40
DAVIDSON Tucker ATL WAS E 40
DRURY Brandon NYM WAS FA 40
DUPLANTIER Jon LAD WAS E 40
ESPINAL Santiago TOR WAS B2 220
GILBERT Logan SEA WAS B1 200
GUILLORME Luis NYM WAS C 230 B2
HARRISON Monte MIA WAS E 40
HASSELL Robert SD WAS E 40
HEANEY Andrew LAD WAS C 210 B2
HEASLEY Jon KC WAS E 40
HENDRICKS Kyle CHC WAS B5 4x4 280
HILL Jaden COL WAS E 40
HOGLUND Gunnar TOR WAS E 40
INDIA Jonathan CIN WAS B1 1x4 200
JACKSON Alex MIN WAS B1 200
JACKSON Andre LAD WAS E 40
JACKSON Jeremiah LAA WAS E 40
JEFFERIES Daulton OAK WAS E 40
JOHNSON Daniel CLE WAS C 125 B1
JONES Taylor HOU WAS FA 40
KAPRIELIAN James OAK WAS B1 200
KOWAR Jackson KC WAS B1 200
KUHL Chad PIT WAS C 150 B1
LAMET Dinelson SD WAS A1 2x4 400
LEE Hao Yu PHI WAS E 40
LOAISIGA Jonathan NYY WAS B3 240
LOPEZ Jorge BAL WAS B1 200
MADRIGAL Nick CHC WAS B2 220
MARISNICK Jake SD WAS C 170 B1
MEYER Max MIA WAS E 40
MOUNTCASTLE Ryan BAL WAS B2 220
PEREZ Salvador KC WAS B2 220
PHAM Tommy SD WAS B5 280
PINANGO Yohendrick CHC WAS E 40
PLESAC Zach CLE WAS B2 2x4 220
REDDICK Josh ARZ WAS C 150 B1
ROBY Tekoah TEX WAS E 40
ROMERO JoJo PHI WAS E 40
RUF Darin SF WAS B2 220
SANCHEZ Yolbert CHW WAS E 40
SANTANA Luis HOU WAS E 40
SCOTT Tanner BAL WAS FA 150
SENZEL Nick CIN WAS B3 240
STEWART DJ PHI WAS E 40
TARNOK Freddy ATL WAS E 40
VODNIK Victor ATL WAS E 40
WACHA Michael BOS WAS FA 180
WEATHERS Ryan SD WAS B1 200
WELLS Austin NYY WAS E 40
WELLS Tyler BAL WAS B1 200
WOOD James SD WAS E 40
ZIMMER Kyle KC WAS C 150 0
ACOSTA Victor SD WOO W 40
ADAMS Jordyn LAA WOO E 40
AKIN Keegan BAL WOO C 210 B2
ALCANTARA Kevin NYY WOO E 40
ALVAREZ Yadier LAD WOO E 40
ANDERSON Tim CHW WOO B5 2x2 280
AROZARENA Randy TB WOO B2 1x2 220
BACHMAN Sam LAA WOO E 40
BAUER Trevor CIN WOO A1 2x3 400
BITSKO Nick TB WOO E 40
BUBIC Kris KC WOO B2 220
BUSCH Michael LAD WOO E 40
CHAVIS Michael PIT WOO FA 40
CLEVINGER Mike CLE WOO E 40
CROCHET Garrett CHW WOO B1 200
DE LOS SANTOS Deyvison ARZ WOO E 40
DETWILER Ross CHW WOO C 125 B1
DOMINGUEZ Jasson NYY WOO E 40
DOZIER Hunter KC WOO B3 240
FLAHERTY Jack STL WOO B4 260
FLORES Wilmer ARZ WOO B5 280
GUZMAN Denzer LAA WOO E 40
HARRIS Michael ATL WOO E 40
HENTGES Sam CLE WOO W 40
HERNANDEZ Teoscar TOR WOO B6 300
HERRERA Ivan STL WOO E 40
HOWARD Spencer TEX WOO C 430 B2
JONES Jahmai BAL WOO B1 200
KELLEY Jared CHW WOO E 40
KELLY Carson ARZ WOO B3 240
KEPLER Max MIN WOO B5 2x2 280
KWAN Steven CLE WOO E 40
LARA Andry WAS WOO E 40
MARSH Brandon LAA WOO B1 200
MCFARLAND T.J. STL WOO FA 40
NEVIN Tyler BAL WOO E 40
NEWMAN Kevin PIT WOO C 230 B2
NEWTON Shervyen NYM WOO E 40
O'HEARN Ryan KC WOO FA 40
PAGAN Emilio SD WOO C 125 B1
PARDINHO Eric TOR WOO E 40
PAREDES Isaac DET WOO FA 140
PRICE David LAD WOO C 125 B1
QUINTANA Jose PIT WOO FA 100
QUINTERO Ronnier CHC WOO E 40
RALEIGH Cal SEA WOO B1 200
RECKLEY Ryan Bahamas WOO E 40
REYES Alex STL WOO B2 220
RICHARDS Garrett SD WOO B2 220
SHAW Travis MIL WOO C 125 B1
SOLAK Nick TEX WOO C 270 B2
STEVENSON Andrew WAS WOO FA 80
THOMAS Tahnaj PIT WOO E 40
TRIANTOS James CHC WOO E 40
URQUIDY Jose HOU WOO B3 240
VAZQUEZ Christian BOS WOO B4 260
VERA Norge CHW WOO E 40
WELLS Alex BAL WOO FA 40
WOODFORD Jake STL WOO B1 200
YAJURE Miguel NYY WOO E 40